صفحه نخست » دانلود پایان نامه و مقالات  » بررسی و طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

بررسی و طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

فرمت : docx | حجم : 639 کیلو بایت | صفحات : 48 صفحه

خرید و دانلود آنی فایل
5000 تومان

طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

 

نصب فایلهای نمونه بر روی کامپیوتر

مراحل زیر برای نصب فایلهای نمونه بر روی دیسک سخت کامپیوتر دنبال نمایید تا اینکه بتوانیم برنامه و پروژه خود را اجرا کنیم:

۱-  اطمینان حاصل نماییم که Interner information نصب واجرا شده است. می‌توانید این موضوع را به وسیله باز کردن اپلت Renvice در داخل control panel و جستجوی سرویس های Iss Admin و world wide و web publishing بررسی نمایید که هر دوی این خدمات دارای یک وضعیت اجرا می‌باشند.

۲-  اگر Interner information نصب نشده است آن را با استفاده از بخش components Add / Remve window اپلت Add/ Remve program داخل control panel نصب نمایید اگر یک یا هر دو خدماتی که در مرحله اول بحث شد شورع به کار نکرده اند می‌توانید با استفاده از کلیک راست بر روی سرویس و انتخاب گزینه start آنها را راه اندازی نمایید

مروری بر Asp. NEP

Asp.NEP تنها یک محصور ارتفاع یافته نیست. Asp. NEP پیشرفته ترین بستر توسعه وب ایجاد شده تا این زمان را فراهم می‌نماید. فراتر از اینها Asp. NEP جهت ایجاد یک زیر بنای کاملا جدید و به مراتب انعطاف پذیرتر برای توسعه وب به صورت بنیانی بازسازی شده است دلیل این تحول عمیق به وجود آمده در Asp. NEP این است که بر پایه بتر NEP شرکت یا مایکروسافت و یا به عبارت دقیق تر بر چهار چوب NEP استوار گشته است.

NEP framework

  1. Framework فن آوری است که در توسعه Asp. NEP ضروری می‌نماید و ارائه کننده سرویسهای مقدماتی سیستم هایی است که Asp. NEP را مورد پشتیبانی قرار می‌دهند نظیر ایجاد فرد های ویندوز و فناوری جدید rich client derelopment که در NEp ارائه شده است.

Frame work در نسخه های جدید ترسیم عامل های سرویس دهنده ویندوز نظیر NEP. Server نیز به کار خواهد رفت در حالی که visual studio بر روی بستر های ویندوز vp,2000, NP, 98 مورد پشتیابانی قرار می‌گیرد کل چهار چوب frame work بر روی همه بستر در دسترس قرار نمی‌گیرد مهم تر از همه اینکه در حالی که می‌توان از بستر های دیگر به عنوان سرویس گیرنده Asp. NEP استفاده کرد برنامه های کاربردی Asp. NEP تنها روی windows 2000 و نسخه های پس از آن اجرا خواهد شد.

NEP frame work شامل دو قسمت اصلی است

Common languge runtime

– NEP framework class Library

SQL srver 2000

SQL srver 2000، سیستم مدیریت پایگاه داده (DBMS) کلاس تجاری شرکت مایکروسافت است بر پایه موفقیتی که DQL server به دست آورد SQL server 2000 نیرومند با انعطاف پذیری بالا و با قابلیتهای UML است و برای توسعه دهندگان برنامه های کاربردی بازگشت برنامه ای در کوتاه ترین زمان ممکن را به همراه دارد.

در میان امکاناتی که SQL server 2000 ارائه می‌دهد به موارد زیرین می‌توان اشاره کرد

–        اجرای چندینی SQL server 2000 به صورت همزمان روی تنها یک ماشین

–    همکاری همزمان SQL server7.0 شامل مدیریت SQL server 2000 , SQL server 7.0 از یک SQL server Enterprise

–        ورودی – خروجی به صورت xML

–        موتور oLAP متجمع شده

–    انعطاف پذیری جهانی و طبق سنجش به عمل آمده به وسیله شرکت کنترل کیفیت PPC-C آدرس: //ww. Tpc. Ory http: را برای کسب اطلاعات بیشتر و آخرین نتایج کنترل کیفیت ببیند.

SQL server 2000 در کار با برنامه های کاربردی ASP کلاسیک ASP.NEP برای برنامه نویسان گزینه رایج غالب است علاوه بر امکانات موجود برنامه نویسان از MSDE نیز بهره می‌جویند SQL server نسخه کامپیوترهای رومیزی که امکان نسخه برداری را بر خلاف SQL server – compatible date baseengin بدون حذف هزینه های گواهی نسخه کامل SQL server می‌دهد.

هنگامی‌که برنامه کاربردی شما به مرحله نهایی رسید پایگاه داده MSDE می‌تواند بدون هیچ گونه تغییر SQL server 2000 منتقل شود.

زبانها و ابزارهای زبان

یکی از فرآیند بتر NEP این است که بر خلاف ASP کلاسیک که برنامه نویسان را طبق محدودیتهای پیشین از به کار گیری زبانهای اسکیریتی محدود می‌کرد ASP. NEP به شما امکان کار با هر زبان سازگار با NEP را می‌دهد به این معنی که کد نوشته شده در ASP. NEP که برای کارایی بهتر کاپایل می‌شود می‌تواند نهایت استفاده از امکانات زبانهای پیشرفته به عمل آورد برای بتر NEP زبانها دو ابزارهایی که به وسیله شان از آنها استفاده می‌کنید، احتمالا یکی از مهم ترین موضوعات برای بحث هستند.

ابتدا نگاهی به برخی از زبانها و ابزارهایی که برای ایجاد برنامه های کاربردی NEP و در دسترس خواهند بود بیندازیم

Nopepad . NEP

شاید باور آن دشوار باشد اما برنامه نویسان متعددی خصوصا برنامه نویسان ASP هنوز کد برنامه نویسی خود را در Note padMicrosoft انجام می‌دهند. با اینکه از هنوز Note pad در همه جا برخوردایم اما Note pad به حدی نیست که بتوان آن را در یک محیط برنامه نویسی نیرومند نامید می‌توانید کلاسها و صفحات ASP. NEP خودتان و غیره را در برنامه Note pad ایجاد نمایید و سپس آنها را به مواد استفاده از کامپایلرها خط فرمان کامپایل کنید و یا در صورت استفاده از Asp. NEPruntime NEP Asp اجازه بدهید تا صفحه را به صورت پویا و در زمانی که برای اولین مرتبه فراخوانی می‌شود کامپایل نماید.

Visual studio. NEP

برای افزایش سرعت و راحتی کار برنامه نویسان، اکثر برنامه نویسان خواهان کادر visual studio. NEP خواهند بود. Visual studio. NEP برای اولین مرتبه پس از عرضه بتر توسعه ldevel studio. NEP خواهند بود visual studio. NEP برای اولین مرتبه پس از عرضه بتر توسعه ldevelopment patfrm مایکروسافت تنها یک Integrated development Envirom محیط توسعه مجتمع را برای تمام زبانهای NEP در مایکروسافت ارائه کرده است به این معنی که برنامه نویسان c++, visual basic و تنها از یک IDE به صورت اشتراکی استفاده خواهند کرد که این شامل قابلیت هایی نظیر اعمال اشکال زدایی و خطایابی در میان زبانهای یک محیط می‌شوند.

Visual studio. NEP امکانات اساسی که شامل موارد زیر هستند را فراهم می‌نماید:

–    یک مدل برنامه نویسی متحد الشکل و منفرد برای تمام زبانهای NEP و برای برنامه های کاربردی وب ویندوز

–        توسعه Drpg & Drop برای مرورد و با استفاده از server Enpbrer

–        راهنمای پویا

–        یک مدل تعمیم یافته و سفارشی نیرومند برای IDE

–        پشتیبانی کامل از uML

سرویس های وب با جامع سازی برنامه های کاربردی به مراتب آسانترین بترها

 

۵۰۰۰ تومان – خرید
خرید و دانلود آنی فایل
5000 تومان

با کلیک بر روی دانلود ، به صفحه پرداخت هدایت می شوبد و بعد از پرداخت، دانلود فوری فایل و دریافت لینک دانلود فایل در ایمیل شما.

  • Facebook |
  • Twitter |
  • Delicious |
  • Email
  • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
© Copyright pnu2.ir 20014-2015.