در این روش شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز کالای مورد نیاز خود را، به آسانی تهیه فرمائید. مراحل زیر را برای خرید آنلاین دنبال کنید:

 

 ۱- ابتدا محصول مورد نظرتان را بیابید. (این منو در تمام صفحات سایت در دسترس است)

1

۲- پس از انتخاب فایل مورد نظر بر روی «خرید» کلیک کنید.

2

۳- در صفحه باز شده، ایمیل (اجباری) و نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید تا علاوه بر نمایش لینک دانلود،لینک دانلود به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال شود و همچنین اگر خریدتان به مشکلی خورد قابل پیگیری باشد.

در صورت داشتن کد تخفیف خود را نیز می توانید در این مکان وارد نمایید.

3

۴-برای پرداخت بصورت خودکار وارد درگاه خرید اینترنتی یکی از بانکهای ملت یا سامان یا اقتصاد نوین و…می شوید و می توانید با «کارت همه بانک ها» پرداخت را انجام دهید.

4

۴ – پس از پرداخت آنلاین موفق، از سایت بانک مجدداً به دیجیتالیران هدایت خواهید شد و با کلیک بروی لینک دانلود ،دانلود کالا شروع می شود. لینک دانلود به صورت خودکار به ایمیل شما هم ارسال خواهد شد.

5

نمونه ای از لینک ارسالی به ایمیل شما

6

 اگر هنگام خرید و دانلود به مشکلی بر خوردید، به صفحه پشتیبانی بروید، تا مشکل فوراً رفع شود.

 

پارامتر های لازم برای خرید اینترنتی

در هنگام خرید اینترنتی ۴ پارامتر کارت بانکی از شما پرسیده می شود که در عکس زیر با ستاره علامت گذاری شده است.

 

شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت

 

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است. نمونه شماره کارت درج شده بر روی کارت های بانک ملی در عکس زیر آمده است.

 

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

 

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است. نمونه شماره کارت درج شده بر روی کارت های بانک ملی در عکس زیر آمده است.

رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید: ۱- اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید. ۲- به شعبه بانک خود مراجعه کنید و بگویید می خواهم رمز خرید اینترنتی دریافت کنم. اگر بانکتان بانک خوبی باشد حتماً راهنمایی می شوید.

 

کد CVV2

 

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است. نمونه شماره کارت درج شده بر روی کارت های بانک ملی در عکس زیر آمده است.

کد CVV2 به صورت یک عدد ۳رقمی (و به ندرت ۴رقمی) مانند شمارۀ ۱۶رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها حک شده است. مثلاً روی کارت های بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳رقمی حک شده است. یا در برخی کارت های بانک ملی ۴ رقمی است و عکس آن را در زیر مشاهده می نمایید.


در برخی کارت های بانک تجارت، کد CVV2 به صورت رقم ۱۷، ۱۸ و ۱۹ بعد از ۱۶رقم شماره کارت حک شده است.

 

تاریخ انقضاء

 

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است. نمونه شماره کارت درج شده بر روی کارت های بانک ملی در عکس زیر آمده است.

تاریخ انقضاء هم روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، نگران نباشید. از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

 

مشکلات احتمالی پرداخت اینترنتی

 

سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک های عامل به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده و کمترین نیاز به راهنمایی را برای خریدار ایجاد نماید. اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد. مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب فروشنده واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک است. نهایتاً خود بانک می باید مغایرت ها را رفع کند. منتظر بمانید و اگر تا ۴۸ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با پشتیبانی سایت فروشنده و یا بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

© Copyright pnu2.ir 20014-2015.